Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
ZIMA OK
ZIMA OK

To będą fajne ferie z Ośrodkiem Kultury

Kończy się pierwszy semestr nauki w szkołach. Dzieci za chwilę rozpoczną ferie. Mamy nadzieję, że wielu z Was zimową przerwę spędzi z Ośrodkiem Kultury. Przygotowaliśmy naprawdę fajną ofertę. Zobaczcie sami.

Czytaj więcej

Pierścień Podskarbiego Włoszka
Pierścień Podskarbiego Włoszka

Spotkajmy się na wielkim balu!!!

Uwaga, uwaga!!! Drodzy Znajomi, sympatycy Ośrodka Kultury, mieszkańcy gminy Juchnowiec Kościelny i wszyscy ceniący dobrą zabawę na wysokim poziomie, rozpoczynamy odliczanie do wielkiego balu karnawałowego, który odbędzie się 11 lutego w pięknym kompleksie "Korona Park" w Klewinowie. Bal uświetni wręczenie Nagród Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny "Pierścieni Podskarbiego Włoszka".

Czytaj więcej

III Ekumeniczne Spotkanie z Kolędą
III Ekumeniczne Spotkanie z Kolędą

Zapraszamy do Czerewek

To będzie wyjątkowa niedziela. 22 stycznia zapraszamy do Czerewek na III Ekumeniczne Spotkanie z Kolędą. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15 w Domu Pomocy Społecznej.

Czytaj więcej

Plany na 2017 rok
Plany na 2017 rok

Będzie wiele się działo. Można rezerwować terminy

Rok 2017 zapowiada się w juchnowieckim Ośrodku Kultury bogaty w wydarzenia kulturalno-sportowe. Już dzisiaj dzielimy się naszymi planami dotyczącymi zbliżających się imprez.

Czytaj więcej

Zgłoszenia kandydatów

Pierścień Podskarbiego Włoszka
Pierścień Podskarbiego Włoszka

Ostatnie dni, aby zgłosić kandytatów do Nagrody Wójta

Jeszcze tylko przez tydzień zgłaszać można kandydatów do Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka 2016”. Jest to wyróżnienie honorujące firmy, osoby i wydarzenia, które w szczególny sposób wyróżniły się swoją działalnością, osiągnięciami, a tym samym przyczyniły się do promocji juchnowieckiej gminy. Kandydatów zgłaszamy w trzech kategoriach: 
– FIRMA
– OSOBA
– INSTYTUCJA/PRZEDSIĘWZIĘCIE/WYDARZENIE.
Zgłoszenia przyjmowane są do 13 stycznia w sekretariacie Urzędu Gminy (ul. Lipowa 10, 16-061 Juchnowiec Kościelny). Można je przesłać także pocztą tradycyjną oraz elektroniczną.

Czytaj więcej

ZIMA OK
ZIMA OK

Szykujcie bałwanki i bierzcie udział w konkursie

Zapraszamy do udziału w Zimowym Konkursie z Bałwankiem. Wolelibyśmy lepić bałwany na podwórku, ale że zima bywa ostatnio kapryśna i nie wiadomo, czy nie zabraknie śniegu, to proponujemy, aby bałwanki stworzyć w formie plastycznej. Na prace czekamy do 27 stycznia.

Czytaj więcej

Podsumowanie 2016 roku
Podsumowanie 2016 roku

Za nami cudowne chwile

Pożegnaliśmy 2016 rok. W Ośrodku Kultury będziemy go bardzo mile wspominać. Cieszymy się, że nasze działania spotykają się z tak ciepłym przyjęciem i serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli we wspólnych akcjach, spotkaniach, zajęciach… Jesteście cudowni!

Czytaj więcej

Życzenia Wesołych Świąt!!!

Przedświąteczna atmosfera W Ośrodku Kultury
Przedświąteczna atmosfera W Ośrodku Kultury

Zapraszamy na "Choinkową Sobotę"

W sobotę, 17 grudnia o godz. 10.30 zapraszamy do Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym na wspólne ubieranie choinki. Podczas spotkania na dzieci i młodzież czekają gry, konkursy oraz zabawy świąteczne. Będziemy też śpiewać kolędy i opowiadać o bożonarodzeniowych tradycjach. Żeby było cieplej, to szykujemy gorącą czekoladę oraz gorący popcorn

Czytaj więcej

Pierścień Podskarbiego Włoszka
Pierścień Podskarbiego Włoszka

Zgłoś kandydata do Nagrody Wójta

Ruszyła VI edycja Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka”. Jest to wyróżnienie honorujące firmy, osoby i wydarzenia, które w mijającym, 2016 roku w szczególny sposób wyróżniły się swoją działalnością, osiągnięciami, a tym samym przyczyniły się do promocji Gminy Juchnowiec Kościelny. Zachęcamy mieszkańców oraz osoby związane z naszą gminą do zgłaszania kandydatów do Nagrody. Ostateczny termin zgłaszania kandydatów: 13 stycznia 2017 r.

Czytaj więcej