Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Taniec nowoczesny
Taniec nowoczesny

Wyróżnienia na "City of Dance"

Taneczne grupy Ośrodka Kultury świetnie się spisały, zostały dostrzeżone i otrzymały wyróżnienia podczas Festiwalu Tańca Nowoczesnego „City of Dance”, jaki odbył się w Białymstoku. Zespołom z Juchnowca Kościelnego i Ignatek-Osiedla oraz opiekunowi Sebastianowi „Sebie” Stańskiemu gratulujemy.

Czytaj więcej

Sport
Sport

Zagraj w Rodzinnych Mistrzostwach

Badminton, to jedna ze sportowych wizytówek naszej gminy. Młodszych i starszych miłośników tej dyscypliny sportu zapraszamy na wyjątkowy turniej. W sobotę, 25 marca w hali Szkoły Podstawowej w Księżynie rozegrane zostaną Rodzinne Mistrzostwa Gminy Juchnowiec Kościelny. Początek imprezy o godz. 11.

<<<< Regulamin (format PDF) >>>>

<<<< Zgłoszenie (format M. Word) >>>>

Czytaj więcej

Wielkanocny Konkurs z Kurczaczkiem
Wielkanocny Konkurs z Kurczaczkiem

Wykaż się inwencją i weź udział w zabawie

Z okazji nadchodzących świąt Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny organizuje „Wielkanocny Konkurs z Kurczaczkiem”. Mieszkańców gminy zachęcamy do udziału w konkursie, polegającym na ciekawym przedstawieniu kurczaczka symbolu nowego życia i wiosny.

Czytaj więcej

Dzień Kobiet w Ośrodku Kultury
Dzień Kobiet w Ośrodku Kultury

Nasze Panie są cudowne

Wszystkiego najlepszego raz jeszcze drogie Panie. Dziękujemy, że swoje święto zdecydowałyście się spędzić w Ośrodku Kultury. Jesteście cudowne! Dziękujemy za stworzenie wspaniałej atmosfery i mamy nadzieję, że miło spędziłyście czas.

Czytaj więcej

Zaproszenie na 8 marca
Zaproszenie na 8 marca

Dzień Kobiet w Ośrodku Kultury

Drogie Kobiety, zapraszamy serdecznie w środę 8 marca do Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Z okazji Waszego święta przygotowaliśmy słodki wieczór pełen muzycznych taktów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.

Czytaj więcej

Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny
Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny

Pierścienie Podskarbiego Włoszka rozdane

Jacek i Renata Kowalikowie w kategorii Człowiek, Kaflarnia KAFEL-KAR z Hryniewicz w kategorii Firma oraz zespół folklorystyczny „Koplanianki” w kategorii Instytucja/Przedsięwzięcie/Wydarzenie, to laureaci Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka 2016”.

Czytaj więcej

Komunikat

Pomoc rodzinie z Hołówek Dużych 

Przyłączamy się do apelu Zespół Szkół w Juchnowcu Górnym. Szkoła zwraca się z gorącą prośbą o pomoc dla rodziny z Hołówek Dużych, której dom spłonął w nocy z 6 na 7 lutego. Czteroosobowa rodzina została bez środków do życia. Cudem uratowali się z pożogi. Potrzebują wszystkiego.

Czytaj więcej

ZIMA OK
ZIMA OK

Jest co wspominać

Ferie 2017 przeszły do historii. Dzieci wróciły do szkół. Pierwszego dnia nauki jest o czym opowiadać koleżankom, kolegom, nauczycielom. Można dzielić się wrażeniami z akcji „ZIMA OK”. A jest co wspominać. Ferie z Ośrodkiem Kultury były wspaniałe!!!

Czytaj więcej

Zapraszamy na bal karnawałowy!!!

ZIMA OK
ZIMA OK

Zapraszamy na podsumowanie konkursu z bałwankiem

Uwaga, uwaga!!! Rozstrzygnęliśmy zimowy konkurs z bałwankiem. Dziękujemy za przepiękne prace, jakie dostarczyliście. Ogłoszenie autorów wyróżnionych prac nastąpi w piątek, 3 lutego o godz. 16.45 w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Po oficjalnym zamknięciu konkursu zapraszamy na Wielki Bal Karnawałowy. Będzie super!!!!

Czytaj więcej

Powiatowy Przegląd Kolęd
Powiatowy Przegląd Kolęd

Koplany i Brończany w Czarnej Białostockiej

Dwa zespoły reprezentujące naszą gminę wzięły udział w Powiatowym Przeglądzie Kolęd w Czarnej Białostockiej. "Koplanianki" oraz grupa kolędników Stowarzyszenia Przyjaciół Brończan "Brończany Razem" zostały delegowane przez Ośrodek Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Obie grupy spisały się znakomicie.

Czytaj więcej