Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dni Ziemi Juchnowieckiej 2016
Dni Ziemi Juchnowieckiej 2016

Dziewczyny górą!

Poniedziałkowa odsłona Dni Ziemi Juchnowieckiej 2016 za nami. W Koplanach odbyły się V Towarzyskie Zawody Wędkarskie o Złotą Rybkę Juchnowiecką. I uwaga, dziewczyny górą! Zwyciężyła Emilia Kondrusik. Drugie miejsce zajął Łukasz Gałązka, a trzecie Paweł Borysewicz.

Czytaj więcej

Wyniki II Biegu Ulicznego "Przybij 5 w Kleosinie"

Wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami II Biegu Ulicznego na 5 km "Przybij Piątkę w Kleosinie".

<<<< Wyniki - Kategoria Open >>>>

Dni Ziemi Juchnowieckiej 2016
Dni Ziemi Juchnowieckiej 2016

Cudowny początek

Za nami inauguracja Dni Ziemi Juchnowieckiej 2016. Początek święta gminy obchodziliśmy w Kleosinie. Atmosfera niedzielnego spotkania była cudowna. Bawiliśmy się przy występach Srebrnych Nutek, pokazie ZUMBY i koncercie EXAITED. Głównym punktem imprezy był II Bieg Uliczny na 5 km „Przybij Piątkę w Kleosinie”. Najszybszy okazał się mieszkaniec Kleosina Maciej Bielawiec!

Czytaj więcej

Dni Ziemi Juchnowieckiej 2016
Dni Ziemi Juchnowieckiej 2016

Zaczynamy !!! Na początek II Bieg Uliczny „Przybij Piątkę w Kleosinie”
i wielki piknik. Będą ograniczenia w ruchu.

Już w niedzielę, 24 lipca rozpoczynamy Dni Ziemi Juchnowieckiej 2016. Inauguracja obchodów święta naszej gminy będzie miała miejsce w Kleosinie. Impreza rozpocznie się o godz. 16 na placu przed sceną przy kompleksie „Orlik”. Nie zabranie konkursów, animacji, dmuchanych zjeżdżalni i placów zabaw. Będą pokazy oraz koncerty, w  tym występ gwiazdy sceny dance – zespołu EXAITED. O godz. 18 wystartuje natomiast II Bieg Uliczny na 5 km „Przybij Piątkę w Kleosinie”. Prosimy mieszkańców o zapoznanie się informacjami na temat biegu.

Czytaj więcej

Dni Ziemi Juchnowieckiej 2016
Dni Ziemi Juchnowieckiej 2016

Złota rybka czeka w Koplanach

Już po raz piąty zapraszamy do Koplan na Towarzyskie Zawody Wędkarskie o Złotą Rybkę Juchnowiecką. Zawody odbędą się 25 lipca w ramach Dni Ziemi Juchnowieckiej 2016. Zgłoszenia telefoniczne przyjmowane są do 21 lipca w Ośrodku Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny (tel. 85 719 60 56), w Biurze ZO PZW w Białymstoku (tel. 85 675 25 26) lub na miejscu w dniu zawodów.

Czytaj więcej

Dni Ziemi Juchnowieckiej 2016
Dni Ziemi Juchnowieckiej 2016

Od Kleosina do Juchnowca

To już niespełna za dwa tygodnie!!! 24 lipca rozpoczną się Dni Ziemi Juchnowieckiej 2016. Mamy nadzieję, że  program się Wam spodoba. Będzie wiele muzyki, sportu, rozrywki, ale i elementów kulturalno-artystycznych.

Czytaj więcej

Piknik rodzinny
Piknik rodzinny

To były cudowne chwile

Za nami Piknik Rodzinny w Ignatkach. Atmosfera była cudowna, a młodsi i starsi bawili się doskonale. Tradycyjnie już w Ignatkach musiało trochę popadać. Deszczyk jednak nie popsuł święta miejscowości. Na dobre rozpadało się wieczorem, ale i tak dyskoteka pod gwiazdami trwała w najlepsze.

Czytaj więcej

Piknik rodzinny
Piknik rodzinny

Zapraszamy do Ignatek

W sobotę, 9 lipca zapraszamy do Ignatek na Piknik Rodzinny. Na mieszkańców czeka wiele atrakcji. Ciekawe propozycje znajdą dzieci, młodzież oraz dorośli. Początek spotkania o godz. 15.

Czytaj więcej

LATO OK
LATO OK

Przed nami kolejne spotkania

Rozpoczynamy kolejny tydzień wakacyjnej akcji LATO OK. Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań na najbliższe dni. LATO OK, to gry, zabawy, konkursy, spotkania profilaktyczne. Projekt realizuje Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny wspólnie z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Juchnowcu Kościelnym.

Czytaj więcej

LATO OK
LATO OK

Dużo radości i... alarm pożarowy

W sobotę, mimo lejącego się z nieba żaru, bawiliśmy się w Lewickich. Najpierw dzieci i młodzież zaprosiliśmy do udziału w wakacyjnej akcji LATO OK. Były gry, konkursy, było mnóstwo radości i śmiechu. Po zakończeniu spotkania dla młodych mieszkańców naszej gminy rozpoczął się turniej siatkówki plażowej Grand Prix Lewickie.

Czytaj więcej

W Lewickich
W Lewickich

Zapraszamy na akcję LATO OK i turniej siatkówki

Zapowiada się kolorowa sobota w Lewickich. O godz. 14 rozpocznie się spotkanie dla dzieci i młodzieży w ramach wakacyjnej akcji LATO OK. Natomiast o godz. 16 do gry przystąpią zespoły uczestniczące w turnieju piłki siatkowej Grand Prix Lewickie.

Czytaj więcej