Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
5. Bieg Konopielki
5. Bieg Konopielki

Oficjalny plakat imprezy

Prezentujemy oficjalny plakat 5. Biegu Konopielki. Na głównym planie znalazła się Magdalena Półtarzycka – zawodniczka „Drużyny Konopielki”. Jednocześnie cała konopielkowa ekipa serdecznie zaprasza do udziału w imprezie. Spotykamy się 27 maja w Juchnowcu Dolnym. Biegowe święto otwieramy o godz. 10. Potem zapraszamy na bieg familijny, bieg z VIP-ami, a w południe ruszamy na trasę biegu głównego liczącego 10 km.

Czytaj więcej

Zajęcia w Ośrodku Kultury
Zajęcia w Ośrodku Kultury

Zapraszamy do Juchnowca i Kleosina

Po świątecznej przerwie zapraszamy do Ośrodka Kultury W czwartek o godz. 15.45 rozpoczynają się w Juchnowcu Kościelnym warsztaty plastyczne dla dzieci. Potem, o 17 tańczymy ZUMBĘ. Zajęcia ZUMBY odbędą się także w naszej świetlicy przy ul. Tarasiuka w Kleosinie. Tam startujemy o godz. 18.15. Do zobaczenia!

Życzenia Świąteczne

Konkurs Wielkanocny rozstrzygnięty
Konkurs Wielkanocny rozstrzygnięty

Dziękujemy za przepiękne kurczaczki

Rozstrzygnęliśmy Wielkanocny Konkurs z Kurczaczkiem. Za wszystkie nadesłane prace bardzo, bardzo dziękujemy. Były urocze i wszystkie zasłużyły na wyróżnienia. Komisja konkursowa stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem. Po długiej dyskusji podjęła decyzję, a listę nagrodzonych prezentujemy poniżej.

Czytaj więcej

Podsumowanie Konkursu Wielkanocnego
Podsumowanie Konkursu Wielkanocnego

Zapraszamy! Będą wyróżnienia, wystawa, minikiermasz i spektal teatralny

W Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym zaroiło się od kurczaczków świątecznych. Są kolorowe, milutkie, słodkie, po prostu przecudne. Kurczaczki dotarły na konkurs wielkanocny, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi już w Palmową Niedzielę, 9 kwietnia o godz. 12.45. Będzie też wystawa prac konkursowych, minikiermasz ozdób wielkanocnych oraz wiosenne przedstawienie teatralne „Cztery żywioły” połączone z zabawami teatralnymi. Serdecznie zapraszamy!!!

Czytaj więcej

Konkurs Wielkanocny - Przedłużamy termin zgłoszeń!
Konkurs Wielkanocny - Przedłużamy termin zgłoszeń!

W Ośrodku Kultury jest kolorowo i wesoło

Piękne kurczaczki odwiedzają nasz Ośrodek Kultury. Jest kolorowo i wesoło. Konkurs Wielkanocny dobiega końca. Ale mamy niespodziankę! Przedłużamy termin dostarczania prac. Na Kurczaczki czekamy do CZWARTKU, 6 KWIETNIA DO GODZ. 15. Przy okazji już dzisiaj zapraszamy na rozstrzygnięcie konkursu. Spotykamy się w Juchnowcu Kościelnym w niedzielę, 9 kwietnia o godz. 12.45. Oprócz wręczenia wyróżnień czeka na Was wiosenny spektakl teatralny, zabawy teatralne oraz Mini-Kiermasz ozdób wielkanocnych.  

Czytaj więcej

Klub Seniora
Klub Seniora

Wielkanocne palmy w Janowiczach

Podczas spotkania w Janowiczach tworzyliśmy palmy wielkanocne. Są przepiękne. I uwaga, talent naszego Klubu z Janowicz podziwiać będziemy w niedzielę, 9 kwietnia w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym.

Czytaj więcej

Konkurs wielkanocny
Konkurs wielkanocny

Czekamy na Kurczaczki

Trwa „Wielkanocny Konkurs z Kurczaczkiem”. Na zgłoszenia czekamy do środy, 5 kwietnia. Własnoręcznie wykonane  prace  należy  dostarczyć do  Ośrodka  Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Propozycje konkursowe dzieci powinny być dostarczone przez rodziców lub opiekunów ze szkół/przedszkoli. Wyboru najciekawszych prac dokona specjalna komisja oceniająca prace pod kątem wartości artystycznej oraz pomysłowości.

Czytaj więcej

Sport
Sport

Rodzinne mistrzostwa, rodzinna atmosfera

Daniel i Radosław Malinowscy zostali zwycięzcami V Rodzinnych Mistrzostw Gminy Juchnowiec Kościelny w Badmintonie. W Księżynie rodzinny duet Malinowskich wygrał wszystkie mecze. Drugie miejsce zajęli Gabriel i Rafał Antonowicz, trzecie - Michał i Piotr Łupińscy, a czwarte - Izabela i Wojciech Litwiejko. Specjalną nagrodę i puchar odebrała najmłodsza w całym gronie Zuzia Antonowicz grająca w parze ze swoim tatą.

Czytaj więcej

Taniec nowoczesny
Taniec nowoczesny

Wyróżnienia na "City of Dance"

Taneczne grupy Ośrodka Kultury świetnie się spisały, zostały dostrzeżone i otrzymały wyróżnienia podczas Festiwalu Tańca Nowoczesnego „City of Dance”, jaki odbył się w Białymstoku. Zespołom z Juchnowca Kościelnego i Ignatek-Osiedla oraz opiekunowi Sebastianowi „Sebie” Stańskiemu gratulujemy.

Czytaj więcej

Sport
Sport

Zagraj w Rodzinnych Mistrzostwach

Badminton, to jedna ze sportowych wizytówek naszej gminy. Młodszych i starszych miłośników tej dyscypliny sportu zapraszamy na wyjątkowy turniej. W sobotę, 25 marca w hali Szkoły Podstawowej w Księżynie rozegrane zostaną Rodzinne Mistrzostwa Gminy Juchnowiec Kościelny. Początek imprezy o godz. 11.

<<<< Regulamin (format PDF) >>>>

<<<< Zgłoszenie (format M. Word) >>>>

Czytaj więcej