VII edycja Nagrody


Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Koncert Janusza Laskowskiego w Kleosinie!
Koncert Janusza Laskowskiego w Kleosinie!

Nie opadły jeszcze emocje po I Biegu Konopielki, a już w sobotę, 1 czerwca czeka nas kolejna wielka impreza. Sołectwo Kleosin, Urząd Gminy i Ośrodek Kultury w Juchnowcu Kościelnym oraz Zespół Szkół w Kleosinie zapraszają na Festyn Rodzinny. W programie m.in. koncert Janusza Laskowskiego! Piknik odbędzie w okolicach „Orlika” w Kleosinie.
W sobotę przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka. Nie może zatem zabraknąć atrakcji dla najmłodszych. Będą konkursy, animacje, gry, zabawy, bezpłatne dmuchańce, występy muzyczne, pokazy skoków parkour, pokazy mody i mnóstwo innych ciekawych propozycji. Całość rozpocznie się o godz. 13.
Ok. godz. 14.30 swoje stanowisko uruchomią policjanci z IV Komisariatu w Białymstoku. Będą m.in. znakować rowery i wartościowe przedmioty. To doskonała techniczna forma zabezpieczenia rzeczy przed kradzieżą. Ok. godz. 17 rozpocznie się z kolei pokaz strażacki. Ok. godz. 17.30 zaplanowaliśmy na „Orliku” mecz piłkarski z udziałem samorządowców.
Po południu rozpocznie się blok muzyczny dla nieco starszych. Wyjątkowo atrakcyjnie zapowiada się koncert Janusza Laskowskiego. Autor takich przebojów, jak „Kolorowe jarmarki”, „Świat nie wierzy łzom”, czy „Beata z Albatrosa” pojawi się na kleosińskiej scenie około godziny 20.30.
Wszystkich mieszkańców Kleosina oraz całej juchnowieckiej gminy serdecznie zapraszamy na wyjątkowy Festyn Rodzinny!