VII edycja Nagrody


Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zapraszamy do Brończan na Noc Świętojańską

W Brończanach będzie można przyjrzeć się także pracy garncarza i samemu spróbować stworzyć swoje własne naczynie. Będą również stanowiska z ludowym rękodziełem i gry oraz zabawy odwołujące się do podlaskiego folkloru.
W programie pikniku znalazły się też atrakcje zaciągnięte z innych kultur. W Brończanach będzie można zobaczyć m.in. taniec hawajski, czy pokaz japońskiej sztuki walki Aikido.
Moc atrakcji czeka na najmłodszych mieszkańców gminy. Dla nich przewidziane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, animacje, teatrzyk oraz dmuchańce. Ok. godz. 16 przywidziany jest występ taneczno-muzyczny popularnych „Jarzębinek” z Zespołu Szkół w Juchnowcu Górnym.
Do Brończan ze specjalnym pokazem wybierają się również białostoccy strażacy, a swój punkt uruchomią też policjanci z komisariatu w Łapach. Funkcjonariusze przeprowadzą m.in. akcję znakowania wartościowych przedmiotów, takich jak rowery, aparaty, czy laptopy.
Jeżeli dodamy do całego programu energiczną muzykę oraz fantastyczną atmosferę gwarantowaną przez mieszkańców Brończan, to można śmiało stwierdzić, że szykuje się w naszej gminie wyjątkowe wydarzenie. Jego organizatorami są Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny, Stowarzyszenie Przyjaciół Brończan „Brończany Razem” oraz Urząd Gminy w Juchnowcu Kościelnym.