Przybij 5 w Kleosinie


Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zapraszamy na pikinik do Brończan
Zapraszamy na pikinik do Brończan

Zachęcamy zwłaszcza do udziału w konkursie kulinarnym. Zasady są proste. W sobotę w godz. 16.30-17.00 należy dostarczyć do komisji konkursowej (przy wiacie rekreacyjnej) potrawę z ziemniaków. Mogą to być różne dania – smażone, pieczone, na słodko... Warunkiem jest, aby w dużej mierze danie składało się z ziemniaków. Autorom najpyszniejszych potraw przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Dodajmy, że potrawy oceniać będzie wyjątkowe jury z wójtem Krzysztofem Marcinowiczem w składzie. Potrawy ocenie podda również znakomity francuski kucharz Bruno Schneider. Bruno będzie gościem specjalnym sobotniego spotkania. Zobaczymy jak pracuje i posmakujemy przygotowanych przez niego przysmaków.

W Brończanach, oprócz kulinarnych doznań, czeka też mnóstwo zabawy. Najmłodsi będą szaleć z animatorami i skakać na „dmuchańcach”. Starsi wezmą udział w konkursach, wysłuchają piosenek w wykonaniu zespołu folklorystycznego „Koplanianki”, poddadzą się kosmetycznym zabiegom upiększającym. Na koniec czeka nas potańcówka pod gwiazdami z zespołem "Szafis".

Serdecznie zapraszamy!!! Organizatorem imprezy jest: Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny, Stowarzyszenie Przyjaciół Brończan „Brończany Razem” oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Juchnowcu Kościelnym w dużej  mierze finansująca akcję „LATO OK”.