Przybij 5 w Kleosinie


Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wspaniała atmosfera w Brończanach
Wspaniała atmosfera w Brończanach

Brończany po raz kolejny pokazały, że potrafią się świetnie bawić. Stowarzyszenie Przyjaciół Brończan „Brończany Razem” oraz mieszkańcy stworzyli wspaniałe święto, a na placu przed wiatą rekreacyjną, każdy czuł się swobodnie i cudownie spędzał czas. Na dzieci czekały „dmuchańce” i gry z animatorami w ramach akcji „LATO OK”. Przygotowaliśmy konkursy familijne. Był też konkurs kulinarny, budzący olbrzymie zainteresowanie. Główną nagrodę za tegoroczną potrawę z ziemniaków zdobyli Andrzej Kozub i Stanisław Skutnik – autorzy przepysznej babki ziemniaczanej. Drugie miejsce zajęła Agnieszka Pućkowska, trzecie – Agnieszka Faszczewska, a wyróżnienie otrzymała Barbara Silwon. Potrawy oceniali Bruno Schneider, zastępca wójta gminy Juchnowiec Kościelny Mirosława Jaroszuk oraz dyrektor Ośrodka Kultury Krzysztof Sokólski.

Po zakończonym konkursie wszyscy mogli spróbować ocenianych potraw. Pyszności było dużo więcej – sękacz, kociołek, zupka myśliwska, karkówka z grilla… Do tego Bruno Schneider serwował francuski specjał.

To była prawdziwa uczta dla podniebienia. Ale nie tylko. W Brończanach oblegane było stanowisko kosmetyczne Andro Clinic, w którym, i panie, i panowie mogli oddawać się zabiegom upiększającym. Było wreszcie dużo muzyki. Śpiewały „Koplanianki”, a wieczór zakończył się rewelacyjną potańcówką przy muzyce zespołu „Szafis”.

Uczestnikom i organizatorom gratulował wójt gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztof Marcinowicz. Wójt specjalne podziękowanie złożył na ręce Wojciecha Litwiejko prezesa stowarzyszenia „Brończany Razem”. Ze swej strony przyłączamy się do gratulacji, dziękując wszystkim, którzy tworzyli, bądź odwiedzili piknik i sprawili, że toczył się w tak fantastycznej atmosferze.