VII edycja Nagrody


Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Mamy dobrą wiadomość dla miłośniczek ZUMBY!
Mamy dobrą wiadomość dla miłośniczek ZUMBY!

Mamy dobrą wiadomość dla miłośniczek ZUMBY! Zajęcia realizowane w Kleosinie w ramach projektu „Kulturalny Juchnowiec” przenoszą się do sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Kleosinie. W związku z tym znosimy ograniczenia ilościowe i zapraszamy na ćwiczenie wszystkie zainteresowane panie. Panowie również mile widziani. Spotkania odbywać się będą w środy o godz. 18.40.
Pierwsze warsztaty ZUMBY w Zespole Szkół miały odbyć się już w minioną środę. Niestety, z przyczyn technicznych musieliśmy odwołać zajęcia. Kolejne, 25 września powinny odbyć się już bez zakłóceń. Do uczestników zajęć mamy jednocześnie prośbę, aby przychodzić na salę w obuwiu sportowym z białą podeszwą, aby nie uszkodzić parkietu.
Druga grupa Zumby ćwiczy w sali widowiskowej Ośrodka Kultury. Tutaj zajęcia odbywają się w środy o godz. 17. Z przykrością informujemy, że na warsztaty w Juchnowcu nie ma już wolnych miejsc. Jednocześnie do osób zapisanych na listę mamy prośbę, aby w razie swojej nieobecności zgłaszały ją do Ośrodka Kultury wcześniej. Umożliwi to wzięcie udziału w spotkaniach osobom z listy rezerwowej.
W tym tygodniu dojdzie też do przesunięć innych zajęć realizowanych w ramach „Kulturalnego Juchnowca”. Warsztaty malarskie dla dorosłych przesunięte zostały z wtorku na czwartek, a we wtorek dojdzie do spotkania grupy teatralnej dorosłych. W przyszłym tygodniu warsztaty będą już realizowane według pierwotnego planu. Z kolei zajęcia taneczne dla młodzieży odbędą się we wtorek, 24 września o godz. 16. Przełożone zostanie spotkanie z 26 września. Tego dnia w sali widowiskowej odbędzie się bowiem sesja rady gminy. Od października zajęcia taneczne odbywać się będą w czwartki w godz. 16-18.