Bieg Konopielki 2018


Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nasz projekt
Nasz projekt

Już od kwietnia zapraszamy na liczne zajęcia. Pełen program prowadzonych warsztatów również pozaprojektowych znajduje się w grafiku na naszej stronie www.okjuchnowiec.pl. I uwaga, warsztaty PILATES w Hryniewiczach, Juchnowcu Kościelnym, Olmontach oraz Wojszkach od kwietnia są bezpłatne. Bezpłatne są również zajęcia ZUMBY dla dorosłych w Hryniewiczach, Ignatkach-Osiedlu i Kleosinie. Projektem objęte są również warsztaty teatralne dla dorosłych.

Od kwietnia pojawi się z kolei nowa propozycja warsztatów Kulturowo-Fotograficznych. Podczas ich trwania postaramy się odnaleźć i oznaczyć historyczne miejsca graniczne między Koroną Królestwa Polskiego i Wielkim Księstwem Litewskim, która przebiegła przez teren dzisiejszej gminy Juchnowiec Kościelny. Od maja z kolei zaprosimy na warsztaty EkoKulinarne. Szczegóły (terminy, lokalizacje) o zajęciach Kulturowo-Fotograficznych oraz EkoKulinarnych wkrótce na naszych stronach.

W ramach projektu prowadzić będziemy również szeroką działalność warsztatową skierowaną do naszych najmłodszych mieszkańców. W Hryniewiczach, Juchnowcu Kościelnym oraz Ignatkach-Osiedlu prowadzone są zajęcia ekologiczno-plastyczne. W Hryniewiczach, Ignatkach-Osiedlu oraz Kleosinie zapraszamy także na ZUMBĘ.

To nie wszystko. Projekt obejmuje też wydanie publikacji, płyt, koncert muzyczny, przygotowanie wystawy dokumentującej dorobek Ośrodka Kultury, która zostanie zaprezentowana w ramach uroczystości z okazji 25-lecia działalności Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym.

Zapraszamy!!! Razem sięgajmy do przeszłości,i troszczmy się o przyszłość.

Na zdjęciu umowę podpisują Członek Zarządu Województwa Podlaskiego Stefan Krajewski oraz Dyrektor Ośrodka Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny Krzysztof Sokólski.