VII edycji Nagrody
Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
W Kleosinie
W Kleosinie

Nocny Maraton Gier Zespołowych

Zapraszamy do udziału w Nocnym Maratonie Gier Zespołowych. Turniej odbędzie się 17 listopada. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 listopada w Szkole Podstawowej w Kleosinie.

Czytaj więcej

Program Aktywności Lokalnej

Zapraszamy na szkolenie

Zapraszamy na szkolenie dotyczące Programów Aktywności Lokalnej prowadzone przez Lokalną Grupę Działania „Puszcza Knyszyńska”. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 9 listopada o godz.13 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny.

Czytaj więcej

Zapraszamy na spotkanie w Wojszkach
Zapraszamy na spotkanie w Wojszkach

Wspólnie ustalmy plan działania

Mieszkańców Wojszek i okolic zapraszamy na spotkanie organizacyjne dotyczące działań planowanych w świetlicy wiejskiej. Zebranie odbędzie się w piątek, 27 października o godz. 17.

Czytaj więcej

W Hryniewiczach
W Hryniewiczach

Przełożone zajęcia

Zaplanowane na środę, 25 października zajęcia plastyczno-animacyjne w Hryniewiczach przełożone zostały na piątek (godz 17). W środę zapraszamy natomiast do świetlicy na spotkanie "Juchnowieckie szepty o historii".

W Hryniewiczach
W Hryniewiczach

Juchnowieckie szepty o historii

W środę, 25 października zapraszamy do naszej świetlicy w Hryniewiczach na spotkanie "Juchnowieckie szepty o historii". Początek o godz. 17.  Będziemy rozmawiać o początkach juchnowieckiej parafii oraz okresie dwudziestolecia międzywojennego w naszej gminie.

Zajęcia z Ośrodkiem Kultury
Zajęcia z Ośrodkiem Kultury

Spotykamy się w Hryniewiczach

Rozwijają się nasze warsztaty w Hryniewiczach. Dzieci spotykają się w środy (godz. 17.30.). Na ostatnich zajęciach tworzyły przepiękne jesienne liście. Dorosłych z kolei zapraszamy na ZUMBĘ. Startujemy 12 października i tańczymy w każdy czwartek o godz. 18.30 w świetlicy wiejskiej.

Czytaj więcej

ZUMBA
ZUMBA

Zajęcia w Ignatkach-Osiedlu w dwóch grupach

Wspólnie z sołectwem Ignatki-Osiedle zapraszamy w poniedziałki na zajęcia ZUMBY dla dzieci. Spotkania odbywają się w kompleksie hotelowym "Sosnowe Zacisze".

Czytaj więcej

Festiwalu Światła i Sztuki
Festiwalu Światła i Sztuki

Nasz człowiek na Lumo Bjalistoko

Grzegorz Radziewicz był jednym z bohaterów piątkowych instalacji artystycznych w ramach Festiwalu Światła i Sztuki Ulicy Lumo Bjalistoko.

Czytaj więcej

Sport
Sport

Goście z Białorusi szykują się do meczu z Jagą i chwalą boisko w Juchnowcu

Stadion Gminny w Juchnowcu Dolnym na miejsce treningów podczas zgrupowania w Polsce wybrał lider białoruskiej ekstraklasy piłkarskiej – Szachtior Soligorsk. Białorusini bardzo chwalą sobie nasze boisko i warunki do prowadzenia zajęć.

Czytaj więcej

Zajęcia z Ośrodkiem Kultury
Zajęcia z Ośrodkiem Kultury

Ruszają warsztaty tańca nowoczesnego

Jeśli lubicie taniec nowoczesny, to serdecznie zapraszamy na spotkania z Sebastianem „Stano” Stańskim. Pierwsze zajęcia w jesiennym sezonie już w piątek, 6 października w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym.

Czytaj więcej

Zajęcia z Ośrodkiem Kultury
Zajęcia z Ośrodkiem Kultury

Za nami kolejne spotkania

Ruszyły nasze warsztaty w kolejnej miejscowości. W świetlicy, w Hryniewiczach spotkaliśmy się za zajęciach plastycznych. Z panią Zosią widywać się, pracować i bawić będziemy w środy o godz. 17.30. To propozycja dla dzieci i młodzieży. Dorosłych natomiast zapraszamy na ZUMBĘ. Inauguracyjne tańce w czwartek, 12 października o godz. 18.30.

Czytaj więcej