Przybij 5 w Kleosinie


Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
6. Bieg Konopielki na nami
6. Bieg Konopielki na nami

To była wspaniała impreza

Anna Gosk Konopielką Anno Domini 2018, Damian Roszko zwycięzcą kategorii open, Julita Kropiewnicka najszybsza wśród mieszkanek gminy Juchnowiec Kościelny, Juliusz Kołodko wśród mieszkańców, a Arkadiusz Wojno z Pucharem Komendanta Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku – tak wyglądają najważniejsze sportowe rozstrzygnięcia 6. Biegu Konopielki. Ale najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że za nami wspaniała, cudowna impreza. Dziękujemy za opinie, za ciepłe słowa. Dziękujemy, że byliście z nami w Juchnowcu i Frampolu.

Czytaj więcej

Bieg Konopielki
Bieg Konopielki

W SOBOTĘ CZEKA NAS WIELKIE WYDARZENIE!!!
ZAPRASZAMY DO JUCHNOWCA.
UWAGA NA OGRANICZENIA KOMUNIKACYJNE

Już w sobotę, 26 maja odbędzie się 6. Bieg Konopielki! Oficjalne otwarcie imprezy nastąpi o godz. 10. Bieg główny na 10 km startuje o godz. 12. Wcześniej zapraszamy na biegi towarzyszące – familijny oraz z vipami. Kto jest zainteresowany udziałem w imprezie będzie mógł zapisać się bezpośrednio na stadionie w Biurze Zawodów, czynnym od godz. 9.

Czytaj więcej

Bieg Konopielki
Bieg Konopielki

Rozpoczęliśmy końcowe odliczanie

W środę, 23 maja o godz. 19 mija termin przyjmowania zgłoszeń online do 6. Biegu Konopielki. Spotykamy się w sobotę, 26 maja. Kto nie zarejestrował jeszcze swojego udziału w imprezie ma ostatnie godziny, aby to zrobić. Przekazujcie informacje rodzinie, znajomym, sąsiadom i zapewniajcie w naszym imieniu, że w Juchnowcu oraz Frampolu czeka wspaniała zabawa. Jeśli ktoś nie zdąży zapisać się na bieg drogą internetową, będzie mógł to uczynić w sobotę w biurze zawodów na juchnowieckim stadionie.

Czytaj więcej

Moje miejsce - sięgam do przeszłości, troszczę się o przyszłość
Moje miejsce - sięgam do przeszłości, troszczę się o przyszłość

Odkrywamy tajemnice Ziemi Juchnowieckiej

Dużym zainteresowaniem cieszyło się niedzielne spotkanie organizowane w ramach projektu „Moje miejsce – troszczę się o przeszłość, myślę o przyszłości”. Dyskutowaliśmy pod hasłem „Od początklu”, a tematem były ślady najstarszych pozostałości ludzkiej cywilizacji na terenie Ziemi Juchnowieckiej.

Czytaj więcej

Moje miejsce - sięgam do przeszłości, troszczę się o przyszłość
Moje miejsce - sięgam do przeszłości, troszczę się o przyszłość

Od początku" - zapraszamy na niezwykłe spotkanie

„Od początku” - taki tytuł nosi niedzielne (20 maja) spotkanie w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym. O najstarszych ludzkich pozostałościach na terenie naszej gminy rozmawiać będziemy z pasjonatem, znawcą, odkrywcą lokalnej historii księdzem Stanisławem Niewińskim. Wykład odbędzie się w ramach realizowanego przez nas projektu „Moje miejsce – sięgam do przeszłości, troszczę się o przyszłość”. Początek o godz. 15. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej

O historii w Ośrodku Kultury
O historii w Ośrodku Kultury

Wspomnienie o Józefie Piłsudskim

Historie z życia Józefa Piłsudskiego, jego losy podczas zesłania na Syberię, wizja niepodległej Polski – o tym wszystkim w niezwykle ciekawy sposób opowiadał prof. Grzegorz Zackiewicz, gość Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym.

Czytaj więcej

Wykład historyczny w Ośrodku Kultury
Wykład historyczny w Ośrodku Kultury

Ojciec Niepodległej jako Sybirak

W ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszamy na wykład poświęcony Józefowi Piłsudskiemu w okresie zesłania na Syberię. Wykład wygłosi znany polski historyk dziejów najnowszych - prof. Grzegorz Zackiewicz. Początek w czwartek, 17 maja o godz. 18 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym.

Czytaj więcej

Święto Narodowe
Święto Narodowe

Gminne obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Przy pięknej, słonecznej pogodzie i w podniosłej atmosferze przebiegły gminne obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Czytaj więcej

3 maja 2018

Konkurs plastyczny
Konkurs plastyczny

Stwórz samochód swoich marzeń

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie plastycznym „Samochód moich marzeń”. Na prace czekamy do 29 maja w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Akurat rozpoczynamy długi majowy weekend. Zachęcamy do spacerów i delektowania się piękną pogodą. W wolnych chwilach tworzyć natomiast możemy swoje wymarzone auto. Autorzy najciekawszych prac nagrodzeni zostaną 2 czerwca podczas wyjątkowego pikniku, na którym odwiedzą nas uczestnicy Rajdu Moto Retro.

Czytaj więcej

Konkurs recytatorski
Konkurs recytatorski

Piękne bajki i bardzo wysoki poziom

Monika Urban ze Szkoły Podstawowej w Kleosinie oraz Julita Matys ze Szkoły Podstawowej w Juchnowcu Górnym będą reprezentowały gminę Juchnowiec Kościelny w Finale Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki...” Czwartkowe eliminacje gminne stały na bardzo wysokim poziomie, a jury miało niezwykle trudne zadanie z wyborem najlepszych recytatorów.

Czytaj więcej