VII edycji Nagrody
Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zajęcia z Ośrodkiem Kultury
Zajęcia z Ośrodkiem Kultury

Będziemy w Hryniewiczach i Olmontach

Rozpoczynamy warsztaty w kolejnych miejscowościach naszej gminy. Już w środę, 4 października zapraszamy na zajęcia do Hryniewicz i Olmont. W świetlicy w Hryniewiczach o godz. 17.30 odbędą się warsztaty plastyczno-animacyjne dla dzieci. W świetlicy w Olmontach o godz. 19.30 startują zajęcia PILATES dla dorosłych.

Czytaj więcej

Koncert w Kleosinie
Koncert w Kleosinie

To był piękny wieczór

To był piękny wieczór w kościele parafialnym w Kleosinie. Z wielką przyjemnością wysłuchaliśmy koncertu muzyki renesansowo-barokowej „Florilegium Musicum”.

Czytaj więcej

Zapraszamy na wyjątkowy koncert
Zapraszamy na wyjątkowy koncert

Florilegium musicum w Kleosinie

Już w niedzielę, 1 października zapraszamy na wyjątkowy wieczór z muzyką. W kościele parafialnym pw. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus w Kleosinie odbędzie się koncert muzyki renesansowo-barokowej „Florilegium musicum”. Początek koncertu po mszy św. o godz. 18.

Czytaj więcej

Przy muzyce o historii
Przy muzyce o historii

Wystawa i koncert w kościele w Kleosinie

Wierni odwiedzający parafię rzymskokatolicką św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kleosinie mogą od dzisiaj oglądać w niej wystawę poświęconą 470. rocznicy powstania Parafii pw. Świętej Trójcy w Juchnowcu Kościelnym oraz historii Ziemi Juchnowieckiej. Wystawa przygotowana przez Ośrodek Kultury zatytułowana jest „Stanisława Zachariaszewicza Włoszka ręką własną…”. Z kolei w niedzielę, 1 października (po mszy rozpoczynającej się o godz. 18) zapraszamy do kościoła w Kleosinie na koncert  muzyki renesansowo-barokowej „Florilegium musicum”.

Czytaj więcej

Zajęcia z Ośrodkiem Kultury
Zajęcia z Ośrodkiem Kultury

Dzieci tańczą ZUMBĘ!!!

Dzieci, wracamy na zajęcia ZUMBY!!! Już w środę, 27 września zapraszamy do Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Tańce i zabawy przy muzyce rozpoczynamy o godz. 17.

Czytaj więcej

Zajęcia z Ośrodkiem Kultury
Zajęcia z Ośrodkiem Kultury

Poznaj tajniki malarstwa

Ruszają warsztaty malarskie. Spotkania odbywać się będą we wtorki o godz. 18.30 w naszej świetlicy przy ul. Tarasiuka w Kleosinie. Zajęcia prowadzi znany artysta, Grzegorz Radziewicz.

Czytaj więcej

Równać Szanse

Spotkanie poświęcone Regionalnemu Konkursowi Grantowemu 

W imieniu Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych STOPA oraz Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym, serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe, w tym OSP, domy kultury oraz biblioteki na spotkanie informacyjno-szkoleniowe poświęcone Regionalnemu Konkursowi Grantowemu „Równać Szanse”, które odbędzie się 28 września 2017 (czwartek) o godz. 11:00 w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym, przy Placu Królowej Rodzin 1.

Czytaj więcej

LATO OK
LATO OK

O wakacjach na Sesji Rady Gminy

Podczas piątkowej Sesji Rady Gminy Juchnowiec Kościelny znalazła się chwila na podsumowanie wakacyjnej akcji LATO OK. Teresa Rudzik kierująca Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Juchnowcu Kościelnym oraz Krzysztof Sokólski dyrektor Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym dziękowali sołtysom za zaangażowanie w przeprowadzenie akcji.

Czytaj więcej

W niedzielę
W niedzielę

Festyn rodzinny parafii św. Ojca Pio

W niedzielę, 24 września odbędzie się festyn rodzinny parafii św. Ojca Pio. Na skwerze ks. Henryka Szlegiera przy stawach przy ul. Podleśnej w Białymstoku czeka mnóstwo atrakcji.

Czytaj więcej

Spotkanie w Książnicy Podlaskiej
Spotkanie w Książnicy Podlaskiej

Ksiądz Stanisław Niewiński i odkrywanie juchnowieckiej historii

Historia Ziemi Juchnowieckiej, miejsca, ludzie i legendy z nią związane - o tym wszystkim opowiadał ksiądz Stanisław Niewiński, który był bohaterem spotkania zorganizowanego w ramach "Środy Literackiej" w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku. Spotkanie odbyło się pod hasłem: "Juchnowiec - Białystok: I tam, i tu"

Czytaj więcej

Dzień Sąsiada w Hryniewiczach
Dzień Sąsiada w Hryniewiczach

Rodzinna atmosfera

Podczas Dnia Sąsiada w Hryniewiczach było miło, bardzo sympatycznie i nawet pogoda dopisa. Grono mieszkańców, z zaangażowaną całym sercem panią sołtys, mocno się starało, by każdy czuł się podczas sobotniego spotkania jak u siebie w domu.

Czytaj więcej