Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dni Ziemi Juchnowieckiej - 2017

Dni Ziemi Juchnowieckiej
Dni Ziemi Juchnowieckiej

Zapowiada się wyjątkowy weeekend - wystawa, piknik, jarmark, koncerty...

Już 1 lipca rozpoczynają się Dni Ziemi Juchnowieckiej 2017. Na „dzień dobry” spotykamy się w Juchnowcu. W sobotę, 1 lipca zapraszamy najpierw do Ośrodka Kultury na otwarcie wystawy poświęconej historii Ziemi Juchnowieckiej, a potem na stadion w Juchnowcu Dolnym na piknik rodzinny. W niedzielę, 2 lipca na placu przed Ośrodkiem Kultury odbędzie się wielki jarmark. Weekend zakończymy koncertem muzyki renesansowo-barokowej.

Czytaj więcej

Wspaniała zabawa w Ignatkach Osiedlu
Wspaniała zabawa w Ignatkach Osiedlu

Koniec roku szkolnego, początek akcji "LATO OK"

Lato rozpoczęte już oficjalnie! W piątek podsumowaliśmy rok szkolny w naszej gminie i zainaugurowaliśmy wielką wakacyjną akcję „LATO OK”. Wszystko podczas pikniku w Ignatkach Osiedlu. Było pięknie. I nawet pogoda dopisała, bo wraz z rozpoczęciem zabawy przestało padać.

Czytaj więcej

Sport
Sport

BOF remisuje w prestiżowym meczu

Remisem 2:2 zakończył się mecz piłkarskiej reprezentacji Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego z drużyną Prezydenta Miasta Białegostoku. W kadrze BOF-u znalazła się trójka zawodników z juchnowieckiej gminy – wójt Krzysztof Marcinowicz (kapitan zespołu), radny gminny Robert Szymański oraz dyrektor Ośrodka Kultury Krzysztof Sokólski.

Czytaj więcej

W Ośrodku Kultury
W Ośrodku Kultury

Ze śpiewem na początek lata

W środę w Ośrodku Kultury przywitaliśmy lato koncertem Srebrnych Nutek. Panie z Kleosina śpiewały przepięknie. W czwartek zapraszamy dzieci na letni piknik przed Ośrodkiem Kultury. Zabieramy ze sobą przekąski i spotykamy się o godz. 15.45 na ostatnich w tym roku szkolnym warsztatach animacyjno-plastycznych.

Spotykamy się w Ignatkach Osiedlu
Spotykamy się w Ignatkach Osiedlu

Wielki piknik na zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie akcji "LATO OK"

Jeszcze chwila i wakacje!!!! Rozpoczynamy je z przytupem. Już w piątek, 23 czerwca zapraszamy do Ignatek Osiedla na wielki piknik, w którym podsumujemy rok szkolny oraz zainaugurujemy akcję „LATO OK”. Startujemy o godz. 14 i bawimy się do 19. Młodsi i starsi mieszkańcy naszej pięknej gminy, przybywajcieeeeee!!!

Czytaj więcej

Zapraszamy na koncert
Zapraszamy na koncert

Początek lata ze "Srebrnymi Nutkami"

W środę, 21 czerwca zapraszamy do Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym na występ zespołu folklorystycznego „Srebrne Nutki”. Początek koncertu o godz. 17.

Czytaj więcej

Dni Ziemi Juchnowieckiej 2017
Dni Ziemi Juchnowieckiej 2017

Złota Rybka Juchnowiecka czeka

Już po raz szósty spotkamy się w Koplanach, aby wziąć udział w Towarzyskich Zawodach Wędkarskich „O Złotą Rybkę Juchnowiecką”. Rywalizacja odbędzie się w ramach Dni Ziemi Juchnowieckiej 2017. Do Koplan zapraszamy 3 lipca. Zgłoszenia telefoniczne przyjmujemy do 30 czerwca.

Czytaj więcej

Dni Ziemi Juchnowieckiej 2017
Dni Ziemi Juchnowieckiej 2017

Rezerwujcie czas na początek lipca!

Nadeszła pora odkryć karty i zdradzić plany dotyczące Dni Ziemi Juchnowieckiej 2017. Na tegoroczne obchody święta naszej gminy zapraszamy nie – jak to miało miejsce w latach ubiegłych – pod koniec lipca, a na początku. Dni Ziemi Juchnowieckiej rozpoczną się 1 lipca i potrwają do 8.

Czytaj więcej

W Dorożkach
W Dorożkach

Dni Rybaka i Rolnika

W sobotę i niedzielę odbędą się w Dorożkach Dnia Rybaka i Rolnika. Wstęp do Parku Edukacyjno-Rekreacyjnego Morza Lądy Oceany otwarty będzie od godz. 10.

Czytaj więcej

5. Bieg Konopielki
5. Bieg Konopielki

Było przepięknie!

Anna Gosk Konopielką Anno Domini 2017. Andrzej Leończuk zwycięzcą kategorii open. Maciej Bielawiec najszybszym zawodnikiem, a Julita Kropiewnicka najszybszą zawodniczką spośród biegaczy z gminy Juchnowiec Kościelny. Adam  Bondaruk oraz Anna Wojtulewicz z pucharami Komendanta Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Tak wygląda czołówka 5. Biegu Konopielki. Ale wygranymi są wszyscy, którzy stawili się w Juchnowcu. Dziękujemy, że byliście i stworzyliście cudowną atmosferę i wspaniałe święto.

Czytaj więcej