VII edycji Nagrody
Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zapraszamy na piknik rodzinny
Zapraszamy na piknik rodzinny

Dzień Sąsiada w Hryniewiczach

Już w najbliższą sobotę, 16 września zapraszamy do Hryniewicz na piknik "Dzień Sąsiada". Zabawę rozpoczynamy o godz.14.

Czytaj więcej

Klub Biegowy
Klub Biegowy

Drużyna Konopielki w Wilnie

Zawodnicy Klubu Biegowego Dużyna Konopielki dumnie reprezentowali nasz kraj i juchnowiecką gminę podczas zawodów w Wilnie. Pobiegliśmy w wielkim półmaratonie we wspaniałym międzynarodowym towarzystwie.

Czytaj więcej

Zajęcia z Ośrodkiem Kultury
Zajęcia z Ośrodkiem Kultury

Wtorek i piątek zarezerwowany najmłodszym

Najmłodszych mieszkańców naszej gminy zapraszamy na zajęcia animacyjno-plastyczne. Warsztaty odbywać się będą we wtorki i piątki o godz. 15.45 w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Pierwsze spotkanie - 12 września. Zajęcia prowadzi ulubiona przez dzieci, pani Zofia Szczytko.

Czytaj więcej

Zajęcia z Ośrdokiem Kultury
Zajęcia z Ośrdokiem Kultury

Tańczymy ZUMBĘ

Zapraszamy na warsztaty ZUMBA. We wrześniu zajęcia odbywać się będą w środy o godz. 18.45 w Zespole Szkół w Kleosinie. Pierwsze spotkanie 13 września. Zapisy i informacje w Ośrodku Kultury pod numerem telefonu 85 719 60 56.

Czytaj więcej

Zajęcia z Ośrodkiem Kultury
Zajęcia z Ośrodkiem Kultury

Zapraszamy na PILATES

Wracają zajęcia PILATES. Na pierwsze spotkanie w nowym sezonie zapraszamy we wtorek, 12 września o godz. 17.15 do Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Zapisy i informacje pod numerem telefonu 85 719 60 56.

Czytaj więcej

Zajęcia z Ośrodkiem Kultury
Zajęcia z Ośrodkiem Kultury

Aerobik w Juchnowcu i Kleosinie

W poniedziałek, 11 września ruszają warsztaty aerobiku. W porównaniu do poprzedniego sezonu mamy zmianę. Zajęcia wracają do Juchnowca Kościelnego. Tradycyjnie ćwiczymy również w Kleosinie. Zapraszamy!!!

Czytaj więcej

Po wakacjach
Po wakacjach

Witaj szkoło

To były wspaniałe wakacje. Wiele dzieci spędziło je z nami i akcją „LATO OK”. Okres wypoczynku dobiegł końca. Ale głowa do góry! W szkołach, przedszkolach też jest fajnie. No i cały czas macie wasz Ośrodek Kultury.

Czytaj więcej

Historia Ziemi Juchnowieckiej
Historia Ziemi Juchnowieckiej

Wystawa w Zespole Szkół w Kleosinie

Wystawę poświęconą 470. rocznicy powstania Parafii pw. Świętej Trójcy w Juchnowcu Kościelnym oraz historii Ziemi Juchnowieckiej można było do niedawna oglądać w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku. Teraz wystawa, przygotowana przez Ośrodek Kultury w Juchnowcu Kościelnym, przeniesiona została do Zespołu Szkół w Kleosinie. Oglądać ją tam można do końca września.

Czytaj więcej

Wspaniała atmosfera w Brończanach
Wspaniała atmosfera w Brończanach

To było prawdziwe święto

Piknik w Brończanach był wspaniałym podsumowaniem wakacji w naszej gminie. Dzieci i młodzież bawiły się podczas finału akcji „LATO OK”, nieco starsi mieszkańcy oddawali się kulinarnym i muzycznym doznaniom. Gościem specjalnym był Bruno Schneider, świetny francuski kucharz.

Czytaj więcej

Zapraszamy na pikinik do Brończan
Zapraszamy na pikinik do Brończan

Czeka nas kulinarna uczta i świetna zabawa

Wakacje powoli dobiegają końca. Końca dobiega nasza akcja „LATO OK”. Na jej finał zapraszamy w sobotę, 26 sierpnia do Brończan. W Brończanach oprócz bogatego programu dla dzieci i młodzieży czeka też mnóstwo atrakcji dla dorosłych. Zapraszamy do udziału w konkursie kulinarnym, zabawach rodzinnych, zabiegach kosmetycznych i potańcówce. Zapowiada się wspaniałe popołudnie i wieczór. Finał akcji „LATO OK” rozpoczyna się o godz. 15. Oficjalne otwarcie pikniku o godz. 16. Od 16.30 przyjmujemy potrawy konkursowe.

Czytaj więcej

Piknik kulinarny z Bruno Schneiderem
Piknik kulinarny z Bruno Schneiderem

Najbliższa sobota będzie pełna atrakcji nie tylko dla dzieci i młodzieży. Dorosłym też przygotowaliśmy – ze stowarzyszeniem „Brończany Razem” – bogatą ofertę spędzenia letniego popołudnia i wieczoru. Co proponujemy? Dobrą zabawę na potańcówce POD WIATĄ z zespołem Szafis! Ale to dopiero od 20 do 24. Wcześniej w dobry nastrój wprowadzi nas śpiewająco zespół KOPLANIANKI i degustacja potraw przygotowanych na konkurs kulinarny, a także zaproponowanych przez światowej sławy kucharza Bruno Schneidera, który do Brończan przyjedzie specjalnie z Francji. Będą też konkursy rodzinne sprawdzające nie tylko wiedzę, formę, ale i... humor. Ponadto panie i panowie będą mieli możliwość skorzystania z porad i zabiegów kosmetycznych. Coś dla siebie znajdą też najmłodsi: zabawy i animacje, a także urządzenia do poskakania i wyhasania się na świeżym powietrzu.
Serdecznie zaraszamy. Zabierzcie sąsiadów i dobry humor.
KONIECZNIE przygotujcie też potrawy z ziemniaków na konkurs kulinarny (szczegółowe informacje u organizatorów).
Do zobaczenia w Brończanach.

Organizatorzy: Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny, Stowarzyszenie Przyjaciół Brończan „Brończany Razem” oraz finansująca zabawy i animacje dla dzieci Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Juchnowcu Kościelnym.