Bieg Konopielki 2018


Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
ZIMA OK
ZIMA OK

To będą super ferie!

Dzieci i młodzież nie mogą doczekać się już zimowych ferii. Jeszcze tylko chwila i czeka Was dwutygodniowa przerwa. Ten czas możecie spędzić z nami, z Ośrodkiem Kultury. Przygotowaliśmy sporo ciekawych propozycji. Będą warsztaty, spotkania, tańce, zabawy, wyjazdy. Będzie super! I pamiętajcie, że bez względu na pogodę, to z Ośrodkiem Kultury ZIMA jest OK.  

Czytaj więcej

Baw się z nami
Baw się z nami

To będzie wyjątkowy bal. Ostatnie dni zapisów!

To ostatni moment, aby zapisać się na Bal Karnawałowy, uświetniający wręczenie Nagród Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny "Pierścieni Podskarbiego Włoszka". Bal odbędzie się w sobotę, 3 lutego w Dworku Tryumf w Księżynie. Rezerwacje przyjmujemy do piątku, 19 stycznia. Ostateczny termin przyjmowania wpłat przedłużamy do 22 stycznia. Naprawdę warto skorzystać  z zaproszenia. Szykuje się niezapomniana impreza. 

Czytaj więcej

Zapraszamy na wyjątkowy spektakl
Zapraszamy na wyjątkowy spektakl

"Parostatek" znowu płynie w rejs

Grupa teatralna "Trylobit" powraca na scenę ze spektaklem "Parostatek". Przedstawienie było wystawiane w Juchnowcu Kościelnym i cieszyło wielkim zainteresowaniem, zbierając wspaniałe opinie. Teraz zagramy w Ignatkach-Osiedlu. W Sosnowym Zaciszu będą rozgrywać się nieprawdopodobne historie. Czeka wspaniała zabawa! Zapraszamy w piątek, 19 stycznia o godz. 19. 

Czytaj więcej

W Ignatkach-Osiedlu
W Ignatkach-Osiedlu

Wystawa i spotkanie ze Stanisławem Niewińskim

W czwartek, 18 stycznia o godz. 18 zapraszamy na otwarcie wystawy o historii Ziemi Juchnowieckiej „Stanisława Zachariaszewicza Ręka Własną” połączone ze spotkaniem ze Stanisławem Niewińskim - badaczem dziejów Ziemi Juchnowieckiej, autorem książek o historii naszego regionu.

Czytaj więcej

Baw się z nami
Baw się z nami

Zapraszamy na Bal Karnawałowy

Serdecznie zapraszamy 3 lutego do "Dworku Tryumf" w Księżynie na Bal Karnawałowy. Startujemy o godz. 20 i bawimy się do 3 rano. Rezerwację biletów prowadzimy tylko do 19 stycznia.

Czytaj więcej

Co nas czeka w 2018 roku
Co nas czeka w 2018 roku

Moc wrażeń i atrakcji

Podsumowywaliśmy niedawno 2017 rok. Pora przybliżyć w skrócie plany Ośrodka Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny na rok 2018. Kilka terminów jest już ustalonych i możecie czynić rezerwację w swoich kalendarzach.

Czytaj więcej

Pierścień Podskarbiego Włoszka
Pierścień Podskarbiego Włoszka

To już ostatnie godziny!

TYLKO DO PÓŁNOCY można zgłaszać kandydatury do Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka”. Nagroda jest wyróżnieniem przyznawanym firmom, osobom i instytucjom, które poprzez swoje działania przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku gminy Juchnowiec Kościelny, zachowując jednocześnie wysokie standardy etyczne i zawodowe. Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: FIRMA, OSOBA oraz INSTYTUCJA/PRZEDSIĘWZIĘCIE/WYDARZENIE.

Czytaj więcej

W Ośrodku Kultury
W Ośrodku Kultury

Przepiękny wieczór kolęd

Hej, kolęda, kolęda... Wspólne śpiewy niosły się z Ośrodka Kultury na całą juchnowiecką gminę. Atmosfera sobotniego spotkania była przepiękna.

Czytaj więcej

Pierścień Podskarbiego Włoszka
Pierścień Podskarbiego Włoszka

Tylko do 9 stycznia...

... można zgłaszać kandydatury do Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka”. Przypomnijmy, że nagroda jest wyróżnieniem przyznawanym  firmom, osobom i instytucjom, które poprzez swoje działania przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku gminy Juchnowiec Kościelny, zachowując jednocześnie wysokie standardy etyczne i zawodowe. Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: FIRMA, OSOBA oraz INSTYTUCJA/PRZEDSIĘWZIĘCIE/WYDARZENIE.

 

Czytaj więcej

Święto Trzech Króli z Ośrodkiem Kultury
Święto Trzech Króli z Ośrodkiem Kultury

Zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór kolęd. W Święto Trzech Króli, w sobotę, 6 stycznia o godz. 17 spotykamy się w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Przychodzimy sami, albo całymi rodzinami, czy grupami znajomych. Wspólnie śpiewamy kolędy. Będzie pięknie!

Czytaj więcej

Podsumowanie 2017 roku
Podsumowanie 2017 roku

To były wyjątkowe chwile

Rok 2017 będziemy wspominać z radością. Za nami czas pełen wrażeń, dużych przedsięwzięć i wspaniałych spotkań. Dziękujemy, że byliście z nami!!!

Czytaj więcej