Przybij 5 w Kleosinie


Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wywiad
Wywiad

"Nowa Przyszłość" w Ośrodku Kultury

Publikujemy wywiad z Krzysztofem Sokólskim, Dyrektorem Ośrodka Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny. Rozmowa o lokalnej polityce młodzieżowej zainicjowana, przygotowana i przeprowadzona została przez grupę Nowa Przyszłość z Zespołu Szkół w Juchnowcu Górnym. 

Czytaj więcej

Sport
Sport

To będzie wyjątkowa noc

Już w piątek, 21 lutego rozegrany zostanie wyjątkowy turniej. W hali Zespołu Szkół w Kleosinie odbędzie się Nocny Maraton Gier Zespołowych. Patronat honorowy nad maratonem objął wójt gminy Juchnowiec Kościelny, Krzysztof Marcinowicz. Początek zmagań i wielkich emocji o godz. 21.

Czytaj więcej

Pierścień Podskarbiego Włoszka
Pierścień Podskarbiego Włoszka

Poznaliśmy laueratów nagród gminnych

Ksiądz Stanisław Niewiński w kategorii Człowiek/Wydarzenie oraz Zdrojówka Spa Wellness w kategorii Firma, to laureaci Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka 2013”. W kategorii Człowiek/Wydarzenie do nagrody poza Laureatem nominowany był Wiesław Koluch oraz organizowany przez Ośrodek Kultury I Bieg Konopielki.

Czytaj więcej

ZUMBA OK
ZUMBA OK

Baw się i tańcz. Atrakcyjne zajęcia w Kleosinie, Księżynie i Juchnowcu

Zapraszamy na robiące furorę zajęcia ZUMBA. Atrakcyjne, bezpłatne warsztaty dla dzieci odbywają się w Kleosinie, Księżynie oraz Juchnowcu Kościelnym.

Czytaj więcej

Pierścień Podskarbiego Włoszka
Pierścień Podskarbiego Włoszka

Bieg Konopielki z nominacją!

I Bieg Konopielki zorganizowany przez Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny otrzymał nominację do trzeciej edycji Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka” w kategorii CZŁOWIEK/WYDARZENIE!

Czytaj więcej

Kulturalny Juchnowiec
Kulturalny Juchnowiec

Pędzle i farby poszły w ruch

Kolejne ciekawe prace powstają podczas warsztatów malarskich. Ostatnio grupa Ośrodka Kultury sprawdzała się w malowaniu portretu.

Czytaj więcej

Nocny Maraton Gier Zespołowych
Nocny Maraton Gier Zespołowych

Weź udział w wyjątkowym turnieju

To będzie oryginalna impreza. 21 lutego w hali Zespołu Szkół w Kleosinie odbędzie się Nocny Maraton Gier Zespołowych. Drużyny rywalizować będą ze sobą w trzech dyscyplinach – piłce nożnej, koszykówce i siatkówce. Turniej rozpocznie się o godz. 21 i może trwać całą noc.
Załączniki:
- Zgłoszenie Drużyny
- Regulamin

Czytaj więcej

ZIMA OK
ZIMA OK

To były wspaniałe ferie

Po zimowym odpoczynku dzieci wróciły do zajęć szkolnych. Z ferii zostały tylko wspomnienia, ale będą to bardzo miłe wspomnienia. Nasza akcja ZIMA OK cieszyła się dużą popularnością wśród najmłodszych mieszkańców gminy.

Czytaj więcej

ZIMA OK
ZIMA OK

Jest super, a przed nami bal przebierańców. Zapraszamy!!!

Ferie z Ośrodkiem Kultury przebiegają w fantastycznej atmosferze. Dzień pełen wrażeń mieliśmy w poniedziałek, kiedy Juchnowiec Kościelny odwiedziła pani Magda Waluk pracująca w Straży Granicznej oraz Barbara Borzymowska, która prezentowała sztuczki cyrkowe. We wtorek czeka nas dzień z różnego rodzaju grami, w środę i piątek ZUMBA, a w czwartek zapraszamy na Wielki Bal Przebierańców. Na balu chętnie widziani są także dorośli!

Czytaj więcej

Sport
Sport

Poznaliśmy mistrzowskie rodziny

Rodzeństwo Błażej i Justyna Rynkiewicz z Juchnowca Kościelnego oraz Igor Makarski z Kolonii Lewickie w parze z wujkiem Przemysławem Burda zostali zwycięzcami II Rodzinnych Mistrzostw Gminy Juchnowiec Kościelny w Badmintonie.

Czytaj więcej

ZIMA OK
ZIMA OK

Przed nami straż graniczna, iluzja i wielki bal przebierańców

Dobiega końca pierwszy tydzień ferii  i pierwszy tydzień akcji ZIMA OK. Mimo że za oknami wiatr i trzaskający mróz atmosfera naszych zajęć jest niesłychanie gorąca. A kolejne spotkania zapowiadają się równie ciekawie.

Czytaj więcej