Przybij 5 w Kleosinie


Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ferie zimowe z Ośrodkiem Kultury
Ferie zimowe z Ośrodkiem Kultury

Spotkanie z policjantami, strażakami, praca z kamerą telewizyjną, wyjazd do białostockiego kina, karaoke i bal przebierańców – tak przedstawia się program na ferie zimowe przygotowany przez Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny.
Dzieci i młodzież z terenu gminy nie będą narzekały na nudę. Ośrodek Kultury zaplanował codziennie kilkugodzinne atrakcyjne zajęcia. Oprócz warsztatów animacyjnych, czy plastycznych Juchnowiec odwiedzą ciekawi goście. O swojej pracy opowiedzą m.in. policjanci i strażacy. Podczas spotkań nie zabraknie tematyki bezpieczeństwa. Dzieci będą mogły też obejrzeć sprzęt, jakim posługuje się policja oraz straż pożarna.
W zimowym programie znalazły się również zajęcia kulinarne z babcią i dziadkiem, praca na profesjonalnym sprzęcie filmowym, czy zabawy w plenerze. Ferie w Juchnowcu zakończone zostaną wielkim balem przebierańców.
- Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Czytaj więcej

Noworoczny Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny
Noworoczny Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny

Olmonty wygrały Noworoczny Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny. W finale Olmonty pokonały Hajnówkę. Trzecie miejsce zajął Kleosin, czwarte - Juchnowiec, piąte - Księżyno, a szóste - Huragan Brończany.
W hali Zespołu Szkół w Kleosinie zagrało 6 drużyn oldbojów. Pięć z terenu naszej gminy i zaprzyjaźniona ekipa z Hajnówki. Emocji było co niemiara, podobnie jak dobrej zabawy. Niektórzy zawodnicy wyszli poganiać za piłką po kilkuletniej przerwie w grze i treningach. Upływ czasu odbił się na formie, ale nikomu nie brakowało zaangażowania.

Czytaj więcej

Tak piękna jest nasza gmina
Tak piękna jest nasza gmina

Pełna sala widzów oglądała w Ośrodku Kultury niedzielne przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Juchnowcu Górnym. Jasełka połączone były z rozstrzygnięciem konkursu plastycznego „Żłóbek XXI wieku” oraz fotograficznego „Tak piękna jest nasza gmina”.

Jasełkowy spektakl przygotowany przez Monikę Żochowską został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność. Wszystkim bardzo podobał się oryginalny pomysł z wykorzystaniem nowoczesnej muzyki i dowcipnymi dialogami.

Czytaj więcej

Żłóbek XXI wieku

To będzie wyjątkowa niedziela w Ośrodku Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny. 6 stycznia na scenie sali widowiskowej odbędą się Jasełka. Wręczymy także nagrody laureatom konkursu plastycznego „Żłóbek XXI wieku” oraz konkursu fotograficznego „Tak piękna jest nasza gmina”. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Początek spotkania o godz. 12.45.
Niezwykłe przedstawienie jasełkowe przygotowali uczniowie Zespołu Szkół w Juchnowcu Górnym. Gwarantujemy, że oryginalny scenariusz autorstwa pani Moniki Żochowskiej zaciekawi publiczność.
W ogóle niedzielne popołudnie zapowiada się niezwykle interesująco. Rozstrzygnięty zostanie konkurs plastyczny „Żłóbek XXI wieku”. Do Ośrodka Kultury wpłynęły niebanalne prace, w których dzieci przedstawiały swoje wyobrażenia na temat miejsca, gdzie w dzisiejszych czasach mógłby znaleźć się żłóbek Jezusa Chrystusa. Honorowy patronat nad konkursem objął wójt gminy Juchnowiec Kościelny, Krzysztof Marcinowicz.
Oprócz jasełek i prac plastycznych podziwiać będziemy wyróżnione prace w międzynarodowym konkursie fotograficznym „Tak piękna jest nasza gmina”.
Gorąco zapraszamy do Ośrodka Kultury. Początek spotkania o godz. 12.45.

No i pożegnaliśmy rok 2012
No i pożegnaliśmy rok 2012

To były wyjątkowe miesiące dla Ośrodka Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny. Czas wytężonej pracy w nowym zespole i czas nowych pomysłów. Staraliśmy się, jak mogliśmy spełnić oczekiwania mieszkańców gminy i to do nich należy ocena naszych wysiłków.

Czytaj więcej